{{info.breadcrumbs[0][0]}}
{{info.breadcrumbs[0][1]}}
{{info.breadcrumbs[1]}}
{{info.breadcrumbs[2]}}

HISTORY_BANNER

  • History
    1983
    Plast-BOX S.A.
    Otwarcie pierwszego zakładu w Gałęzinowie k/Słupska
wczoraj-dzis-icons
Plast-Box wczoraj i dziś..
Spółka istnieje od 1983 r. Przez ten czas przeszła dynamiczne przemiany - od małej rodzinnej firmy do nowoczesnej spółki akcyjnej o europejskim zasięgu.
Dziś Plast-Box S.A. jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie zajmujących się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Posiada dwie fabryki - w Polsce i na Ukrainie.
Dzięki aktywności rynkowej, oraz szerokiej ofercie, dostarcza pojemniki do wielu branż, w tym najbardziej wymagających jak spożywcza i chemiczna. Aby uzyskać maksymalną jakość produkcji, firma wykorzystuje maszyny i technologie najnowszej generacji.
Ta innowacyjność pozwoliła osiągnąć najwyższe europejskie standardy, które są doceniane w całej Europie.
Od 2004 r. Plast-Box notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Nasze
certyfikaty

Polityka jakości znajduje swój wyraz również w dialogu z rynkiem, poprzez badanie stopnia zadowolenia klienta oraz systematyczne monitorowanie jego potrzeb i wymagań. Funkcjonujący system kontroli jakości obejmuje wiedzę z wieloletnich doświadczeń, wnioski z wizyt u klientów i efekty współpracy z konsultantami Systemów Zarządzania Jakością, co umożliwia prowadzenie działań ukierunkowanych na zapobieganie powstawaniu wad, zgodnie z zasadą „wykonaj dobrze za pierwszym razem".

Certyfikat Jakości

DIN ISO 9001:2008

Certyfikat HACCP

gwarantujący bezpiczeństwo higieniczne opakowań, przeznaczonych do kontaktu z żywnością

Logotypy unijne

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach PO Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.2 - wsparcie wdrożenia elektronicznego biznesu typu B2B.

MobileMenu