{{info.breadcrumbs[0][0]}}
{{info.breadcrumbs[0][1]}}
{{info.breadcrumbs[1]}}
{{info.breadcrumbs[2]}}
technologie-icons
Nowoczesne technologie

Różnorodność oferowanego przez Plast-Box asortymentu pozwala każdemu klientowi na znalezienie opakowania najlepszego do jego produktu.

Podstawowy asortyment produkcyjny stanowią wiadra. Zróżnicowanie ich kształtów (okrągłe, owalne, prostokątne) i wolumenu (od 0,55L do 33L) jest wypadkową zapotrzebowania poszczególnych rynków i oczekiwań klientów.

Wiadra zaopatrzone są w plomby, gwarantujące nienaruszalność wsadu po pierwszym napełnieniu. Kolejną opcję w kompletacji stanowią rączki metalowe lub plastikowe. Niektóre z pojemników, dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji doszczelniania oraz dna, są predysponowane do mieszania farb z barwnikami na maszynach typu shaker.
Opakowania o tej samej pojemności mogą różnić się poszczególnymi wymiarami: średnicą dolną i górną, wysokością, konstrukcją pokrywy czy bocznego rantu, co ułatwia dopasowanie odpowiedniego pojemnika do własnych potrzeb, np. ustawień linii technologicznej.
Kolorystyka oferowanych wiader odpowiada pełnej skali barw. Na zlecenie zamawiającego, według przekazanego producentowi wzoru lub projektu, wiadra w większości kształtów i modeli zdobione są przy zastosowaniu aplikacji IML (In-Mould_labelling). Opcjonalnie wykonywany jest na nowoczesnych maszynach drukujących nadruk, metodą suchego offsetu (nadruk do 6 kolorów) oraz techniką sitodruku.

Specyfikacja

  • Specyfikacja:

MobileMenu